Про VERSAL

Модне інтерактивне видання Івано-Франківська.

"VERSAL", як і знамените паризьке місто класики, — у вирі модних подій, прагне приголомшити, засліпити, бути модним, легким, цікавим і блискучим.

Разом з виходом першого номеру журналу Івано-Франківськ накрила справжня глянцева лихоманка. Один за одним почали з’являтися на світ місцеві видання схожого формату, проте з плином часу лише "VERSAL" зміцнив і закріпив свої позиції, як єдиного глянцевого видання Івано-Франківська.

«VERSAL» став улюбленим виданням великої частини жителів Івано-Франківська, й за незалежним соціальним опитуванням рейтинг продажу журналу перевищує показники продажу популярних всеукраїнських глянцевих видань. Багато примірників емігрувало за кордон. Туристи, що приїжджають помилуватися красою Карпатського краю, хочуть отримати якнайбільше інформації про життя Івано-Франківська, тому "VERSAL" часто слугує сувеніром, своєрідним путівником по найцікавіших місцях і заходах нашого міста.

З перших номерів більшість помилково почало вважати "VERSAL" виключно жіночим виданням, проте деякі рубрики журналу зорієнтовані саме на чоловіків.

Журнал постійно долучається до культурних, мистецьких і творчих подій Івано-Франківська. На сторінках видання читач завжди знайде поради від провідних спеціалістів з різних галузей: лікарів, юристів, нотаріусів, психологів тощо, які є професіоналами своєї справи і знаними людьми у місті.

В найближчих планах вихід журналу на західноукраїнський рівень.